top of page
Video Prodüksiyon

 Prodüksiyon 

Prodüksiyon hizmetlerimiz ile film, dizi, reklam filmi, tanıtım filmi, radyo reklamı, televizyon ve radyo programları gibi yapımların tüm süreçlerini, bu süreçleri gerçekleştiren insan kaynağını ve kullanılan ekipmanların tamamını size sağlıyoruz.
Müşterilerimizin beklenti ve taleplerine uygun şekilde yaratıcı fikirler üretiyor, tasarım aşamasını dikkatle ele alıyor ve size kusursuz, sanatsal bir çalışma teslim ediyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlar ise şöyle sıralanıyor:

Reklam Filmi + TV Spotu + Tanıtım Filmi + Dizi Film  + Belgesel + TV Yapımı + Sinema Filmi + Sunum Videoları + Animasyon Çalışmaları + Green Box 

Sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile kişilerin, şirketlerin, markaların, kuruluşların sosyal medya platformlarındaki online varlığını, ilgi çekici içerikler oluşturarak, yayınlayarak, etkileşim yaratarak ve SEO uygulaması ile bu çalışmaları analiz edip iyileştirerek yürütme sürecidir.

Sosyal medya danışmanlığında 3 ana konuda hizmet veriyoruz. 

1. Sosyal Medya Hesap Yönetimi
2. Sosyal Medya İçerik Üretimi

3. Marka Konumlandırma Danışmanlığı

thumbs-up-network-circuit-board-link-connection-technology.jpg

 Sosyal Medya Yönetmenliği

indir (2).png

 Medya Planlama ve   Reklam Çalışmaları 

Dijital İletişim

Sosyal medya yönetimi, native (doğal) reklam, fenomen iletişimi gibi içerikleri; marka gerekliliği doğrultusunda itinayla oluşturuyoruz.

Marka Kimliği

Markalar da insanlar gibidir; karakter, ses tonu, imaj ve iletişim dilleri farklı ve kendilerine özgüdür. Markanızı tanıtmak için buradayız.

Marka Konumlandırma

Markanın rasyonel ve duygusal faydalarını, sahiplendiği değerleri ortaya çıkarıp tüketicinin zihninde yer edinmesini sağlıyoruz.

Grafik tasarım, logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımları konusunda hizmet veriyoruz. Günümüz gereksinimlerine uygun ilgi çekici, trendleri takip eden, güncel içerikler üretiyoruz.

young-graphic-designer-working-office.jpg

 Tasarım 

indir (3).png

 Web Tasarım 

Günümüzde Web Tasarım, kurumunuzun kalitesini arttırmak ve müşterilerinizle hızlı bir şekilde iletişime geçmek, firmanızı hızla büyütmenizi sağlayacaktır. İyi bir web tasarıma imza atmak için, sizin fikirleriniz her zaman önceliğimizdir. Sizden aldığımız bilgi ve dokümanları profesyonel bir şekilde analiz eder. Projeyi, sizi yansıtan değerlere ulaşana kadar büyük bir özen ve hassasiyetle sürdürürüz.​ Sizinle birlikte bir yol çizmek, beraber ileriye doğru emin adımlar atmak için hazırız.

Uzun ve Kısa süreli "Time Lapse" hizmetlerimizle projenizde baştan sonuna kadar çözüm ortağınız oluyoruz. Hikayenizi hızlandırıyoruz.

yelkencilik

Hava Çekimi ve
Time Lapse

bottom of page